Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czerwone policzki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 5:29 pm    Temat postu: czerwone policzki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Ja mam inny problem, czerwone policzki i to dosyc mocno. normalnie sa zarozowione ale gdy tylko zrobi sie cieplej bodz zimno, czy podczas mycia, dotyku. no straszne. juz nie mowiac jak sie zawstydze Rolling Eyes
czy ma ktos z tym problem?
i niby to nie sa popekane kanaliki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dinka



Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 5:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem masz problem z naczynkami, cera naczynkowa tak reaguje na gwałtowne zmiany temperatury. Pewnie nigdy nie byłaś u specjalisty? Stosowałaś jakieś kosmetyki pielęgnujące? Flos-Lek ma całą serię do tego typu cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
thomas_84



Dołączył: 08 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 08, 2013 6:45 pm    Temat postu: czerwone policzki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem z czerwonymi policzkami juz to mam 10 lat lub wiecej a to pojawia się jak się zmecze umuje lub jak jest zimno albo za ciepło itp byłem juz na laserze z 5 razy i moim zdaniem mi to nie pomaga myślę ze to jest cos wewnętrznego. Poszukuje jakiegoś lekarza specjalisty. Proszę o pomoc dzieki[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KamKama



Dołączył: 10 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 10, 2013 12:41 pm    Temat postu: U mnie to samo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie, niestety kosmetyki w skórze naczynkowej wiele nie zdziałają Sad Nawet te z najwyższej półki nie sprawią, że naczynka znikną. Kremy mogą powodować jedynie uszczelnienie naczyń, czyli nie zaczną pękać nowe, ale co w chwili, gdy cała buzia świeci się na czerwono?
No właśnie Sad((( Chyba tylko laserowe zamykanie, chociaż te również nie daje 100% wyleczenia.
Jeszcze gorzej mają ci, co mają bielactwo (Sad) dla tych osób laser nie jest zalecany.
Czy ktoś jest w podobnej sytuacji? Jak pozbyć się rumienia i takich osób? Sad((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group