Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czerwona wysypka ....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunn o)))



Dołączył: 29 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 29, 2007 2:46 pm    Temat postu: czerwona wysypka .... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem dość zdesperowany, więc piszę o mojej wstydliwej dolegliwości. Mam 20 lat i odbywam regularnie z moją partnerką stosunek płciowy, jestem na 100% pewny, że nie posiada ona żadnej choroby ani nic takiego, zawsze się zabezpieczamy. Jestem jej pierwszym facetem i nie uprawiam seksu z nikim innym. A więc mój problem to że od jakichś 2-3 dni wyskoczyły mi na penisie (górnej części napletka, że tak powiem wokół miejsca którego wypływają śluzy Smile ) czerwone plamki - wysypka. Zauważyłem ją też pod skórką od napletka gdy ją ściągnę do końca. Nie wiem zupełnie co mam począć... Czy to jakaś choroba weneryczna? grzyb? skoro tak to jak to możliwe skoro trzymam się jednej pewnej partnerki?

edit: dodam jeszcze, że wysypka nie swędzi, ani nie piecze.

dziękują z góry za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniak238
Gość









PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

----edit by drapaka------
Treśc postu skasowana. To nie jest miejsce na reklamy.
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 3:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może to po prostu jakaś rekacja alergiczna? jeszcze jest taka możliwość, ze dziewczyna mogła złapać gdzieś grzybka (na basenie, po kuracji antyiotykami itp) i Cię zaraziła. czy tylko Ty masz takie objawy czy ona też zauważyła coś niepokojącego? oczywiście najrozsadniej wybrać się do lekarza, ale póki co możesz spróbować posmarowac clotrimazolem Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group