Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwona plama

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
glandis



Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 9:19 am    Temat postu: Czerwona plama Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że offtopuje, ale nie wiem gdzie umiescic posta w ktorym dziale a mam problem... otóz, gdy podmywam tyłek to czuje jakies pieczenie nie sa to hemoroidy ale mam zaczerwienione i troszke spuchniete i gdy sie wycieram to pojawia sie malutka ilosc krwii tak wycieram tak zeby ie bylo teraz gdy zaciskam zawwieracze to jest taki maly bol, ktoregos innego dnia gdy sie podmywalem tez to sie pojawilo moze za czesto sie podmywam ale dbam o higiene osobista, bylem w szkole, mialem zalozone biale slipki i jak przyszlem ze szkoly mialem nie wielka plame czerwona i boje sie moze to glupia hipohondria ale boje ie ze moge/lem dostac zakazenie albo jakiegos innego syfa.. Prosze odpiszcie, wytlumaczcie Mi

Dodano po 4 minutach:

i mam pytanie czy to tez sie moze zagoic ?



temat przenosze w odp. miejsce. ---Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

glandis najlepiej to idź czym prędzej do lekarza i powiedz mu o tym. To nie muszą, ale mogą być hemoroidy. Ja kiedyś miałam podobny problem- też krwawienie z odbytu i ból przy załatwianiu się. Na szczęście okazało się, że to nic poważnego- po prostu przez długi czas miałam biegunkę i przez to trochę sobie nadwyrężyłam i obtarłam odbyt, stąd to krwawienie, po kilku dniach mi przeszło. Być może też miałeś/masz problem z biegunką lub zatwardzeniem? Tak czy inaczej, idź do lekarza prędko, bo trzeba to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group