Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwona plama na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waldek111



Dołączył: 12 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 1:47 pm    Temat postu: Czerwona plama na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam pewien przykry problem. W 2 dni temu zauważyłem na penisie różowo-czerwoną plamkę, początkowo myślałem, że jest to zwykłe obtarcie, ale teraz zaczynam się denerwować. Minęły niecałe 2 dni, a ona nie znika i mam wrażenie, że jest większa. Wygląda trochę jak obtarcie właśnie, nic nie odstaje (żadne krosty), skóra na niej jest jakby lekko wysuszona, średnica to około 6-7 mm. Nie boli, nie swędzi, nie piecze. Co to może być? Co powinienem z tym zrobić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 29, 2010 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak to Cię denerwuje to idź do lekarza, przepisze maść, powinno pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może mały krwiak? nie zrobiłeś sobie czegos przez przypadek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group