Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwona moszna. Pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matrix983.55



Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 10:58 pm    Temat postu: Czerwona moszna. Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam 16 lat. Od pewnego czasu zauważyłem że moja moszna nabrała czerwonego koloru. Nigdy nie miałem takiego problemu ani żadnych związanych z tymi sprawami. Czytając o tym w internecie nic konkretnego się o tym nie dowiedziałem. Gdy je dotykam nie czuje bólu i też nie są powiększone . Mają po prostu czerwony kolor. Nie wiem co robić u żadnego lekarza jeszcze z tym nie byłem bo jest to wstydliwa sprawa. Od jakiś 2 dni wyczuwam jakby lekki ból pochodzący od prawego jądra. Ale jest to lekki ból, choć czasami mocniej boli jak chodzę. O higienę dbam. Proszę o poradę, może ktoś wie co to jest albo ktoś mógł by mnie poratować dobra radą.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olmer31



Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idz do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group