Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czerwona chrosta na wzgórku łonowym przy penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ziemniak1234



Dołączył: 20 Lis 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 3:55 pm    Temat postu: Czerwona chrosta na wzgórku łonowym przy penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie wyszła mi chrosta nie wiem jak to nazwać ,wygląda trochę jak pryszcz tylko w środku nie jest biały ale czerwony . Nie boli , nie próbowałem go wyciskać ,jak naciskam to nie boli , ale jak go scisnę to lekko boli .Mam go od ok. miesiąca powiększał się teraz ma ok.5 mm . Jeśli to ma jakieś znaczenie mam 16 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Lis 22, 2013 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj.

Problem może leżeć w najprostszej przyczynie, dlatego zapytam - jak z twoją higieną intymną? Używasz specjalnych mydeł do tego typu części ciała i myjesz go regularnie? Może to właśnie problem związany z nieodpowiednią higieną. Możesz udać się również do farmaceuty, czyli do apteki i zapytać o jakiś środek. Grzybem to nie powinno być, ale możliwe, że to jakaś infekcja. Jak farmaceuta Ci nie pomoże, to wiesz gdzie masz się udać Wink

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group