Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

czego to moga byc objawy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aleksis



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 15, 2009 11:38 pm    Temat postu: czego to moga byc objawy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moj maz kazdego dnia ma "napady", ktore dla mnie wygladaja jak napiecie miesni szczegolnie rak, prezenie ciala, czasami jakby napiecie na twarzy...dodam ze nasila sie ich czestotliwosc w stresie, a uspokajaja sie gdy moza zapali papierosa, albo robi cos co sprawia mu przyjemnosc... Jako dziecko mial robione badania w tym EEG i podobno nic nie wykazalo, z tego co wiem otrzmal cos na rozluznienie miesni i tyle... Dlatego maz niezbyt wierzy w mozliwosc wykrycia co to jest. Ja oczywiscie zaciagne go do lekarza ale szukam dobrego neurologa, a przede wszystkich chcialabym sie dowiedziec na co takie objawy moga wskazywac i czy to moze byc dziedziczne...

z gory dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaciągnij go do lekarza.
moim zdaniem powinien mieć powtórzone badanie EEG.
to, że w dzieciństwie nic nie wykazało nie oznacza, że teraz też nie pokaże- badania jeśli objawy się powtarzają powinny być co jakiś czas powtarzane.
co do dziedziczności- najpierw trzeba wyjaśnić przyczynę napadów oraz zbadać co tak naprawdę może dolegać Twojemu mężowi- bez tego nie można nic powiedzieć.
ps. ja znam dwóch bardzo dobrych neurologów ze Śląska. a jakie województwo u Ciebie wchodzi w grę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aleksis



Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 16, 2009 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem z podkarpacia
dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group