Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czego to mogą być objawy i czym są spowodowane ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
germania



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 6:16 pm    Temat postu: Czego to mogą być objawy i czym są spowodowane ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z moją głową jest coraz gorzej. Otóż coraz częściej mam zaniki pamięci, coraz mniej pamiętam z przeszłości, zapominam przebytą drogę tak jakby stało się to przez sen. Zapominam czy w ogóle tej osobie mówiłem Dzień Dobry. Podczas dłuższego spaceru mam wrażenie że tracę kontrolę nad nogami tak jakby nie były moje. Czasami mam silny ból głowy, krwawienie z nosa. Gdy zaciskam prawą pięść mały palec w lewej dłoni rusza się z nie mojej woli, a gdy prostuję to dwa palce obok kciuka też w niewielkim stopniu ruszają się. Jestem przygnębiony nie wiadomo czym. Nigdy nie brałem żadnych leków "na głowę".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 7:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

germania Ile Masz lat i czy byłaś z tym u lekarza?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
germania



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19. Nie byłem u lekarza, ostatnio tak się nasilają te objawy Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

germania Musisz koniecznie udać się do lekarza ogólnego( I kontaktu)Objawy wskazują na zmiany w mózgu,Konieczne są badania i to pilne.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
germania



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar może orientujesz się jakie to mogą być zmiany i czym są spowodowane ?. Pewnie wiesz jak jest z tym pójściem do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza. nie czekaj z tym. skoro objawy się utrzymują i stale narastają to my tu raczej nie pomożemy. ciężko coś komuś doradzić lub spekulować nie widząc człowieka .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Paź 26, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

germaniaBez badania nie można określić gdyż będzie to tylko rozważanie co może to być a przyczyn może być wiele,jak będą wyniki możemy porozmawiać.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group