Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czarny stolec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vigor24



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 2:39 pm    Temat postu: Czarny stolec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

mam taki problem

dziś przy załatwianiu się wydaliłem czarny jak smoła stolec, do tego lejący się nie twardy.był tylko czarny bez krwi. czytałem ze moze to być krwawienie z przewodu pokarmowgo ale nic mnie nie boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo krwawienie z górnych odcinków przewodu pokarmowego, jelit,okrężnicy... ale może powiedz, czy nie jadłeś czegoś, co mogłoby taki stan spowodować? jagody, wiśnie, buraki, szpinak, albo jakieś leki, preparaty żelaza? jeżeli nie, to na pewno powinieneś to skonsultować z lekarzem
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vigor24



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn przed tym jadłem tylko obiad. ziemniaki, ogóry i mięso

no i zażywam Vigor complete i tam jest żelazo jako 100% zapotrzebowania ale vigor zażywam już długo i pierwszy raz miałem taki stolec.

a jeśli do lekarza to do jakiego?? i czy to jest bardzo pilne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DawidKRK



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 45

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę udać się do lekarza JAK NAJSZYBCIEJ ... lepiej się zbadać i być potem spokojnym jeśli to nic poważnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vigor24



Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 17, 2008 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam\\

ja znowu w tej nieprzyjemnej sprawie kupy Confused

niech mi ktoś poradzi bo ja już głupi jestem. pierwszego dnia miałem czarne błoto, drugiego stałe ale było jakieś dziwne (normalne, czarne, normalne, czarne - jak zebra Smile ) i dziś normalne ale znowu nie takie czarne, bo w sumie nie wiem czy to ma być jak smoła czy poprostu jakiś odcień czerni...pisze bzdury:P

i kolejna kwestia, czytałem że przy krwawieniu z przewodu pokarmowego jest to widać w morfologii (jest niedokrwistość czy coś) a dziś robiłem morfologie i jest wszystko jak najlepiej, mam tylko leukocyty na styk bo 10 tys.

jest tu jakiś specjalista od tych spraw??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group