Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cytologia - wezwanie do szpitala

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 8:27 pm    Temat postu: Cytologia - wezwanie do szpitala Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

jakiś czas temu miałam po raz pierwszy wykonane badanie cytologiczne w poradni przyszpitalnej, z NFZ-tu Zamiast wyniku drogą listowną otrzymałam wezwanie do stawienia się na konsultacjach w szpitalu, ale w dziale... statystyki. Nie wiem, co mam o tym myśleć - czy to znaczy, że jest coś nie tak czy też po prostu mam odebrać wynik? Czy ktokolwiek dostał takie wezwanie? Nie jest do lekarza na konsultacje ginekologiczną, tylko do statystyki szpitala. Może pytanie jest głupie ale to moje pierwsze badanie i sama już nie wiem czy się bać o zdrowie czy nie.

Z góry dzięki za odpowiedzi Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group