Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

cykl po odstawieniu tabletek? - proszę o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cancera
Gość









PostWysłany: Sro Paź 26, 2005 10:53 pm    Temat postu: cykl po odstawieniu tabletek? - proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Vitam

Mam problem i v zviązku z tym pytania.
Na ulotce tabletek antykoncepcyjnych [dodam że jest to Harmonet] jest napisane że należy je przyjąć v piervszy dzień okresu-ja niestety spanikovałam i zaczęłam je brać dzień po stosunku gdyż przeraziłam się zajścia v ciążę.Tak na dobrą spravę to nie miałam możlivości vykupienia Postinoru a że miałam receptę to tylko to mi pod ręką zostało.Do okresu zostało mi jeszcze z 10 dni.Biorę tablety 3 dzień.Ogólnie sie źle czuję, strasznie ciągną mnie jajniki, jestem lekko spuchnięta.Czy mam przervać zażyvanie tabletek?? Na pevno zakłóci mi to mój cykl?? Jak później zacząś zażyvać tabletki żeby vszystko vróciło do normy??

Z góry dzięQję i proszę o szybką odpoviedź
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Paź 28, 2005 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ZROBIŁAS BARDZO ZLE. MUSISZ ZAWSZE CZYTAC ULOTKI. JESLI PISAŁO ZE NALERZY BARAC TABLETKI OD PIERWSZEGO DNIA OKRESU TO TAK TRZEBA ROBIC.ODSTAW JE I ZACZNIJ BRAC TAK JAK PISZE NA ULOTCE. I NIE ZAPOMINAJ O NICH BO INACZEJ ZAJDZIESZ W CIAZE I BEDZIESZ TRUŁA DZIDZIE.
Powrót do góry
Mona
Gość









PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 1:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno, kazdemu zdarzyc się może. Mam nadzieje że odstwiłaś już pigułki. Teraz oczywiście ( jak moja poprzedniczka napisała) musisz zaczekać na kolejny, pierwszy dzień cylku i wtedy zacząć brac tabletki. Będziesz i tak musiała obserwowac jak Twój organizm toleruje przyjmowanie akurat tych tabletek. Przeczytaj dokłanie ulotke przy opakowaniu. Pozdrawiam
Powrót do góry
cancera
Gość









PostWysłany: Nie Lis 06, 2005 5:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki bardzo babeczki:)odstaviłam rzeczyviście po 3 dniu i przeszło vszystko.czekam na następny oktes;]dzięki jeszcze raz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group