Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ćwiczenia na wiosnę!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 6:00 pm    Temat postu: Ćwiczenia na wiosnę! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... Nie jestem gruba! Co to, to nie! Wink Może odrobinkę "puszysta"? Tak czy inaczej wiosna indzie, a za nią lato i krótkie sukieki. Chciałabym zrzucić te pięć kilo, które mam za dużo. Nie ukrywam-dla faceta! A co to? Wstyd jakiś?! Razz Obiecuję, że nie będę jeść słodyczy i ćwiczyć. I tu zaczynają sie schody! Czy ktoś zna ćwiczenia na uda (zwłaszcza górną, wewnętrzną stronę czyli tzw. mięsień smukły i krawiecki), brzuch (góra i dół) i pośladki? Z góry dzięki! Smile Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 7:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki! Smile Na pewno spróbuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Kwi 20, 2006 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez chcialabym troche schudnac ale musze nie 5kg ale pewnie z 10!!!
jestem z natury leniwa, wiec zapisalam sie do klubu sportowego dla grubaskow Laughing . Polecam. Super sprawa. Nie ma pieknych, opalonych, smuklych.... nikt nie ocenia, a Ty sie dobrze bawisz.
Ja chodze na gimnastyke w wodzie i choreogimnastyke (w planie byl tez pilates, ale niestety nie dalam rady)
pozdrawiam
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Scarlett a skąd jesteś?
Ja też chce sie zapisać! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group