Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ćwiczenia a dieta?

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 9:26 am    Temat postu: Ćwiczenia a dieta? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy dieta jest bardziej konieczna niż ćwiczenia,które według niektórych są zbyt męczące? Czy też odwrotnie lepsze są ćwiczenia niżeli stosowanie różnych diet? Czy może robienie ćwiczeń i stosowanie "umiejętnie" diet? Czy można to jakoś pogodzić? Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najbardziej optymalne jest stosowanie diety+ ćwiczenia.
gdyż dzięki ćwiczeniom przyspiesza nasz metabolizm co wpływa na szybsze i korzystniejsze efekty odchudzania.
jeśli nie możesz lub nie chcesz wykonywać jakichś ćwiczeń to poszukaj czegoś co sprawi Ci przyjemność. może to być basen, rower, siłownia, spacery czy chodzenie po schodach zamiast korzystanie z windy.
ćwiczenia najlepiej wykonywać kilka razy w tygodniu.
na początku mało - stopniowo zwiększając czas wykonywania ćwiczeń.

ja kiedyś jak dostałam Orbitreka to dawałam radę ćwiczyć na nim przez 10- góra 15 minut. po tygodniu wydolność się zwiększyła i ćwiczenia wykonywałam przez ponad 30 minut. a jeszcze po tygodniu dochodziłam do 1h.
teraz bez problemu potrafię ćwiczyć przez 1,5 h bez przerwy. i przebiec 27 kilometrów.
także wiem, że ćwiczenia w końcu z czasem stają się łatwiejsze i przyjemniejsze;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing [p 1 cel kolego.
jesli celem jest np przyrost miesni to musisz cwiczyc i tak jesc zeby rosly miesnie a nie miesien piwny.
Jesli zrzutka wagi to pierwszy tydzien zauwazysz spadek wagi, potem musisz cwiczyc.

Wiec tak czy siak musisz cwiczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 10:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co prawda to prawda. Zależne jest to od dyscypliny sportu. Ja przykładowo jestem piłkarzem i przed meczem muszę zwracać szczególną uwagę na węglowodany ja też w trakcie meczu podczas przerwy. Ogólnie muszę z pewnych rzeczy zrezygnować,ale jak wiadomo piłkarze,co prawda profesjonaliści potrafią przebiec w ciągu całego meczu 10 km co jest bardzo dużym wysiłkiem dla organizmu. My musimy jeść dużo,ponieważ jak wiadomo gdy zostanie spalone jedzenie nabyte w ciągu dnia to organizm automatycznie pobiera z tkanki tłuszczowej. Tak,więc musimy jeść dużo,ale z głową. Przykładowo taki japoński sport narodowy jakim jest sumo to nie będzie zwracał uwagę na co je;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Mar 14, 2009 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rolling Eyes ne power prosze poczytaj zanim zaczniesz sie rozpisywac:)
nie musisz jesc duzo wystarczy jesc dobrze..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 9:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiednia dieta i ćwiczenia to podstawa sukcesu. Warto też pamiętać o regenracji. Te trzy czynniki zapewniają sukces. Nie można jeść za dużo ani za mało po prostu dobrze. Jeśli nie macie koncepcji jak ułożyć odpowiednią dietę zawsze można skorzystać z gotowych diet. Fabyka Siły uklada diety bezporśrednio pod każdego z nas. Podajemy wymiary i cel treningowy, a oni ukladają gotowy jadłospis. Mnie udało się schudnąć 7 kg i wyrzeźbić mieśnie podobnie jak Przemkowi, którego historie opisałem na blogu. Zobaczcie jaką osiągnął przemianę i jaka jest jego opinia o Fabryce Siły - http://zrzucbrzuch.blogspot.com/2019/01/metamorfoza-z-fabryki-siy-opinia-i.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, zgadzam się z tym że odpowiednia dieta i ćwiczenia przynoszą najlepsze efekty, też chodze na treningi EMS z trenerem personalnym do Panaceum https://panaceum-waw.pl/oferta/trening-ems/ i jestem po prostu zachwycona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zrzucbrzuch



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 8:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dieta i trening to podstawa. Mnie udało się schudnąć i wyrzeźbić mięśnie dzięki diecie z Fabryki Siły. Schudłem 8 kg. Fajne w tej diecie jest to, że dostajemy gotowy plan treningowy i dietetyczny dostosowany pod naszą osobę. Na podstawie wypełnionej ankiety i pomiarów naszego ciała. Zresztą moją opinię o Fabryce siły opisałem tutaj na blogu - https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto wspomóc się odżywkami lub suplementami, wtedy szybciej
osiągniecie wyznaczony cel. Firma Activlab ma w ofercie bogaty wybór tego typu produktów. To ceniony producent http://www.activlab.pl/pl/c/Odzywki-bialkowe/57 , któremu zaufała już rzesza sportowców ale też amatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irkan



Dołączył: 08 Cze 2019
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem dieta, ćwiczenia jak najbardziej są dobrym pomysłem. Chyba, że problem nadmiernych kilogramów ma związek ze stanem zdrowia jak się u mnie okazało. Po prostu mimo usilnych prób waga generalnie stała w miejscu. Stąd moja wizyta w https://odchudzanie.medicover.pl/ . Po pierwsze drobiazgowa diagnostyka i od tego trzeba było zacząć. Jak się zna przyczynę to wtedy wiadomo jak podejść do problemu, jaką metodę odchudzania zastosować. W końcu waga idzie sukcesywnie w dół.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group