Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cóś dziwnego pod skórą na twarzy:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 7:39 pm    Temat postu: Cóś dziwnego pod skórą na twarzy:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam do Was pytanko

Otóz od jakiegos czasu mam dziwne 'rzeczy' na twarzy. A mianowicie widoczne jest to po naciagneciu skory, jako skupiska, tak jakby podskorne, bialych krostek. Nie jest to duze.Ale jak wystepuje wiele kolo siebie too wyglada niezbyt;/ No i wlasnie po wycisnieciu tego ma taki ... niemily zapach. Jest biale i po1-2 dniach znow sie robi w tym samym miejscu. Mam to przede wszystkim na brodzie.

Co to moze byc? Co z tym zrobic. Ten 'zapach' mnie martwi.
Pomozcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sad Sad Sad Sad Sad
nikt nic nie wie?



nooo prosze poradzcie! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szczurek



Dołączył: 24 Sie 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 27, 2006 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm, napisałaś że na brodzie masz tego najwięcej?? mój men też ma takie drobne krosteczki ale tylko w okloicach oczu, najwięcej pod dolną powieką, ale nigdy tego nie wyciskał, najlepiej idź z tym do dermatologa, ale nie wyciskaj, bo nie wiesz co to jest, po co niepotrzebnie nabawić sie jakichs blizn na twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Neugier



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te małe, białe krosteczki mogą być uczuleniem czy coś.
mój chlopak tez to ma ale w okolicy oczu i jest uczulony na nabiał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group