Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Cos ale co??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 6:17 pm    Temat postu: Cos ale co?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja kumpela narzeka ciągle ze ja cos boli mówiłam zeby szła do lekarza ale ni chce wiec nie bede zmuszac!! Mam pytanko co to moze byc za ból mnie wiecej w okolicy serce!! Wiem ze to nie serce bo nigdy nie narzekała a moze nie wiem mógł by mi kos pomóc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy w jakim jest wieku. Zdarza się że młoda osoba, w okresie dojrzewania, odczuwa niepokojące kłucie w okolicach serca, takie że w momencie kiedy "złapie" takie kłucie nie mozna wziąść głębszego wdechu.
Nie jest to nic poważnego. Znam kilka osób które tak miały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może jest to na tle nerwowym?
Przynajmniej u mnie takie to ma podłoże..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzaneczka



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 3:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to nie mozliwe bo ona jest spokojna chyba ze jak mnie nie ma no ale przewarznie zawsze jestesmy razem ja jestem bardziej nerwowa od niej i nic mi sie nie dzieje!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ona nie musi tego okazywać..
Może jest zamnięta w sobie (?)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zyzia
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie za bardzo szlona jest a popierwsza jak cos sie dzieje to mi mówi zawsze nie ma z tym problemu ja sie martwie ze to moze byc cos powarznego ale nie wiem co!!
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może namów ją na badania? wizytę u lekarza?
zawsze lepiej jest rozwiać wątpliwości Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group