Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co zrobic zeby nie bolalo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
si



Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 12, 2006 4:35 pm    Temat postu: co zrobic zeby nie bolalo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 18 lat i wspolzyje od jakis 3 miesiecy. po moim pierwszym razie nie wystapilo krwawienie, tylko bol ale czytalam ze to normalne. potem nie wpolzylam przez miesiac. jednak podczas nastepnego razu znow wystapil silny bol. i tak jest za kazdym razem. wszystko jest ok do momentu wprowadzania penisa do pochwy. wtedy zaczyna bolec. bol mija kiedy penis juz jest wprowadzony do konca. tylko ze bol odbiera mi cala przyjemnosc. co moge zrobic?

pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powodów może być cała masa.

Ja bym proponował zadbać o dobrą grę wstępną wraz ze stymulacją łechtaczki - powinno to dobrze "nawilżyć" wnętrze pochwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 7:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oraz zmienić może pozycje, być może kąt wejścia był nie odpowiedni co powodowało ból.

Sama musisz to sprawdzić, napewno tak jak pisała osoba wyżej, podniecenie, rozluźneinie, nie ograniczanie sie czasem, wygodne miejsce, długa (dłuższa) gra wstępna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group