Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co zastosować na trądzić?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paula 27



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 12:49 pm    Temat postu: Co zastosować na trądzić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam problemy ze skórą to znaczy z krostami na twarzy.Robią mi się czasami takie bolace.Stosowałm przez pewien czas bratek w tabletkach i mi pomógł a teraz go nie brałam i znowu mi sie pojawiły. Embarassed Może jest jakis skuteczny lek żeby raz na zawsze mi pomógł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile A w jakim wieku jesteś? Może to trądzik, trwoga która dotyczy każdego dojrzewającego człowieka... sama miałam z tym okropne problemy, prawie 3 lata się mordowałam! Wymyślałam pomysły z szarym mydłem (dodam, że to było parę lat temu), kremów, toników i innych... nic nie pomagało, nic. Podczas gdy u koleżanki zadziała specjalna maść, która przyniosła efekty już po 2 miesiącach stosowania. Metod jest naprawdę dużo, powiedz mniej więcej w jakim wieku jesteś i czo to jest jakieś uczulenie, alergia czy ten niedobry trądzik... to może coś wymyślimy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula 27



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 27 lat i to raczej będzie ten niedobry trądzik.Czasami używam maści cynkowej, trochę mi zasusza te krosty ale do końca nie znikaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
cukierek123



Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wro
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja z własnego doświadczenia polecałabym Ci żel curiosin. wysuszał wszelakie krosty i przyśpieszał ich gojenie, a co ważne nie zostawały mi żadne blizny czy przebarwienia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oj to teraz rozumiem problem, to pewnie wina hormonów :/ Mojej znajomej siostra ma takie problemy, ciągle jej coś wyskakuje... dobrze, że nie wyciskasz ich bo potem czasem zostają dziwne ubtyki w naskórku. Sposobów i preparatów jest wiele, dobre opinie słyszałam o tormentiolu. Musisz też dobierać odpowiednie kosmetyki do swojej cery Smile To bardzo ważne. Problem może być bardzo uciążliwy, więc też warto przejść się do dermatologa, żeby zdiagnozował przyczynę i sam rodzaj tych krost... bo wiesz, polecać Ci możemy 50 specyfików, a zadziałać może 51 :/

A tak po za tym, czy te krosty nie pojawiają się częściej przed miesiączką? Lub w tych okolicach...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paula 27



Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak pojawiają się przed miesiaczką i nawet nie zdążą zniknąć stare a już są kolejne.Tak jak pisałam wcześniej jak brałam bratek w tabletkach to trochę bylo spokoju. Wink

Dodano po 5 minutach:

Ale muszę dodać że nieraz je wyciskam bo mnie to czasami wkurza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
motylanoga



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2014 9:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z własnego doświadczenia mogę polecić żel curiosin. Stosowałam na punktowe wypryski. Żel jest fajny gdyż wysusza tylko pożądane miejsce, a nie skórę dookoła. Przy systematycznym stosowaniu pozbyłam się nieprzyjacieli raz na zawsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Natnati



Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 14, 2014 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też używałam maści cynkowej i pomaga na trądzik ale niestety bardzo wysusza...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
muffinka



Dołączył: 08 Kwi 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wro
PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 7:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja polecam żel curiosin. wysusza pryszcze i zapobiega powstawaniu nowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group