Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to znaczy rozpulchniona pochwa ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anita78



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 2:18 pm    Temat postu: Co to znaczy rozpulchniona pochwa ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczyny !

Mam pytanko czym charakeryzuje się rozpulchniona pochwa ?
Niedawno starałam się o dzidzie i teraz mam wrażenie że jakoś ciasno się zrobiło tam w środku , minoł dopiero tydzień od przytulania , czy to możliwe że to jakiś pierwszy objaw ciąży ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... rozpulchniona pochwa to raczej jest taka "spuchnieta" , zaczerwieniona - czesto przy jakiejs infekcji, a jezeli jest dzidzia to jest rozpulchniona macica ale to tez jest tak przed okresem wiec watpie zeby to byl objaw ciazy... zreszta to dopiero tydzien minol wiec za wczesnie - takie moje zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita78



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie macica heheh pomyliłam się
dzieki, też tak myśle ale troche się łudze ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mimo wszytsko trzymam kciuki zeby byla upragniona dzidzia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita78



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki ! to trzecie podejscie i mam nadzieje ze do trzech razy sztuka ...
oczekiewanie na @ jest nie do wytrzymania , nie wiem jak poradze sobie z tym jak nie bede mogła jeszcze długo zafasolkowac chyba zbzikuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

trzeba probowac do skutku Smile
a kochaliscie sie mniejwiecej w porze owulacji??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anita78



Dołączył: 05 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak co dwa dni, obserwuje śluz , szyjkę macicy z tempka trochę się gubię ale wiem ze miałam płodne , zobaczymy
jest mi tez trochę dziwnie niedobrze jak by miało mi się odbić ale nie może heheh ale pewnie se wkręcam tak jak ostatnio !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze faktycznie sobie "wkrecasz" ale mozliwe ze sie udalo wiec trzeba miec nadzieje:) pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anettka



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja czytałam ze ścianki pochwy są sine a czy da sie to zauwazyc samemu?albo jak jest rozpulchniona to czy bym to sama zauwazyła pytam dziewczyn króre sa mamami i pamiętaja jak to u nich było Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no faktycznie przedsionek pochwy jest zasiniony jak sie jest w ciazy ale to tylko lekarz zauwazy bo sama tam nie lukniesz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group