Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to może być??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zoom



Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 1:15 pm    Temat postu: Co to może być?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niedawno pojawiły się u mnie jakieś dziwne czerwone krosty pod żołedziem, na początku było ich mało teraz coraz więcej ogólnie to mnie nie bola tylko jak np dotykam itp, a ostatnio pojawiły sie na żołedziu jakieś takie dziwne nie duże krostki wypełnione jakby jakimś płynem taką ropą niektóre z nich pękają. Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 11:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety ale podejrzewam za słabą higienę narządów płciowych. Mogę się mylić , ale spróbować bardziej dbać o siebie napewno nie zaszkodzi.

Nie mówie nawet o myciu pare razy dziennie, ale chodzi mi np o ograniczenie ciasnej bielizny , zbędnego pocenia się tych miejsc;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group