Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co to jest mam pewne choroby a nasilają się latem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chory



Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 9:40 pm    Temat postu: Co to jest mam pewne choroby a nasilają się latem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam 30 lat i choruję na refluks żołądkowo - przełykowy i mam nadczynność tarczycy i choroby psychiczne takie jakie autyzm, lęk nerwicowy , osłabiona pamięć człowiek w ogóle ma zachwianą równowagę znerwicowany jestem i drażliwy na hała, na gazowanie i nie mogę się skupić latem a zimą potrafię tylko mnie denerwuje te choroby psychiczne uczęszczam do psychiatry i biorę leki ale one mi mało skutkują jak z tym walczyć żyć .Przeszkadzają mi te choroby w codziennym życiu i powiem szczerze że powinien dostać rentę i mam grupę jestem upośledzony w stopniu lekkim A te choroby psychiczne nasilają się latem jak jestem w dużym skupisku ludzi to drżą mi nogi i mowa też drży .Proszę o pomoc .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lis 28, 2013 12:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, może pan spróbować poszukać informacji na temat renty, bo jak widać, ciężko będzie znaleźć odpowiednią pracę. Nie dziwie się również, że to wszystko przeszkadza Panu w normalnym funkcjonowaniu...

Po pierwsze: Dieta
Po drugie: Sport

Musi Pan znaleźć idealną mieszankę diety dla siebie, tzn. zgodną na refluks żołądkowy i przełykowy. Dieta ma być bogata w minerały i witaminy. Kwas foliowy i witaminy B12 dla pana mogą okazać się najbardziej wartościowe, poprawiają koncentrację, pamięć i klarowność myślenia. Może Pan również przyjmować dawkę magnezu, to również poprawi jakość myślenia.

Sport w sensie ćwiczeń np: w zaciszu domowym to kolejny element bez któego dieta nic nie pomoże. Dobre jedzenie i trochę ruchu to najlepsza kuracja. Niech Pan porozciąga się trochę w domu, porobimy przysiady, trucht w miejscu - wystarczy 15/20 minut dziennie. Od czasu do czas, niech Pan zje również coś co poprawi humor.

Sama aktywność i treningi w domu poprawią również nastawienie do ludzi, zbudują pewność siebie i pomogą lepiej czuć się w dużych skupiskach ludzi.

Może pan jeszcze porozmawiać z psychiatrą o tym, że nie do końca leki pomagają, oczekuje Pan innej pomocy - np. bardziej naturalnej. Może Pan udać się również do dietetyka i wybrać dietę odpowiednią dla Pańskiego stanu zdrowia. Musi Pan uwierzyć, że jak się postara to wszystko będzie lepiej! Wiara czyni cuda, życzę wszystkiego dobrego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chory



Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 29, 2013 12:30 am    Temat postu: chory Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sport uprawiam mam w domu siłownię zrobioną własnej roboty i biegam i szukam konkretnego szpitalu na górnym śląsku który by mi pomógł w sprawie renty a tłumaczyłem lekarzowi psychiatry że leki nie pomagają a on nic na to ja po prostu mam wszystkie choroby jakie są możliwe.Proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group