Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sie dzieje???

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kolo
Gość









PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:28 pm    Temat postu: Co sie dzieje??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem od jakiegoś czasu zbiera mi sie nasienie przy lewym jądrze.Nie wiem co robić!!!I nie wiem co sie dzieje.Poradźcie coś
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam zielonego pojęcia o co Ci chodzi.

Opisz dokładniej co sie dzieje, aby można było co kolwiek odpisać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolo
Gość









PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:37 pm    Temat postu: Co sie dzieje??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lewe jądro jest wieksze niby ale wyczułem że zbiera mi sie pod nim nasienie.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem jądro może być opuchniete ale nie ma możliwości zbierania sie tam nasienia.

idz do urologa i po problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolo
Gość









PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:54 pm    Temat postu: Co sie dzieje??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to może oznaczać z tym jądrem że chociarz jest wieksze troche.Może to być rak????
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Sty 13, 2006 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja Ci diagnozy nie wystawie Wink

Mże być to zarówno rak jak i zwykłe opuchniecie bo przygnieceniu sobie jądra źle ukladając sie spać Wink

idz do lekarza i bedziesz wiedział. Reszta jest już wytłumaczona na forum. Po tym co opisujesz nie masz za dużo wiedzy lub jesteś naprawde mlody, dlatego lepiej będzie zamiast zamartwiać sie poprostu pujdziesz do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group