Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co sądzicie oNIVEA BODYkremie modelującym sylwetkę Q10 plus?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 03, 2007 2:33 pm    Temat postu: co sądzicie oNIVEA BODYkremie modelującym sylwetkę Q10 plus? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich!!

na wstępie: jestem osobą szczupłą (przy wzroście 177cm ważę 60 kg), od ponad roku cwiczę.. bardziej systematycznie zaczęłam na początku '07r Smile
mam problem z cellulitem na pośladkach <tuż nad udami> (chyba każda kobieta go ma).. nie jest tak strasznie widoczny, żeby isc do lekarza dlatego chcę poradzic się Was, drogie forumowiczki, bo może wiecie coś o kremie NIVEA BODY, albo go stosowałyście.. czy on coś pomoże? czy jest dobry?
proszę o szczere opinie:)
dziekuję
nu

hmmm

nikt nic?:>

nu

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc.Powiem Ci tak,mialam ten krem i uwazam ze nie jest ani zly ani rewelacyjny..Prawde mowiac nie jestem jego wielka fanka.Moge Ci natomiast polecic inny,sprawdzony i naprawde dajacy rewelacyjne rezultaty To EVELINE LABOLATORIES SERUM ZWALCZAJACE CELLULIT I ROZSTEPY.Naprawde REWELACJA!!!Nie dosc ze Cellulit zniknal to w dodatku nie wraca Very Happy Ten krem nie dosc ze jest ekstra to jeszcze jest dosc tani jak na kosmetyki antycellulitowe bo kosztuje ok.15-16zl. Serdecznie polecam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooo tak Exclamation Eveline tez polecam!Sa jeszcze na poprawe biustu, likwidowania rozstepow,do kształtowania brzucha i posladkow.
Wogole to Pituszka mi go poleciła i tak sie zaczeło Razz nie mam zadnych zastrzezen do niego! cena niska-tak jak kolezanka napisała i efekty widoczne..a jaka skora miekka Rolling Eyes mmm...polceam.pzdr. Very Happy Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odpowiedźSmile

pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group