Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co sądzicie o związku stałym?

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 12:14 am    Temat postu: Co sądzicie o związku stałym? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o związku stałym? Jednym związku, z jednym facetem/kobietą. O "pierwszym razie" tylko z jedną osobą, tylko z jedną osobą na całe życie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 3:05 pm    Temat postu: odp. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie jest to możliwe.
W praktyce bywa różnie. Na poszukiwaniach tej drugiej połówki można spędzić życie.
Uważam, że metoda prób i błędów jest korzystniejsza, gdyż daje nam możliwość korekty zachowań i pewnego dystansu do nowego związku.
comet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 29, 2006 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialam wczesniej tak zwanych "chlopakow"roznych,jednak kiedy zwiazalam sie z moim obecnym mezem poczulam ze to jest to .to z nim odbylam moj pierwszy stosunek i nigdy nie mialam zadnego innego mezczyzny w lozku.Niektorzy uwazaja ze napewno go zdradze gdyz bede szukala nowych doznan,ja twardo upieram sie przy swoim ze tak nie bedzie!Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 04, 2006 8:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja obecnie jestem w związku stałym - małżenstwie

wczesniej byłam z kilkoma facetami - mój mąż tylko z jedna kobieta i w tym przypadku slyszalam ze na bank zmieni,zacznie szukac wrazen

jednak powiem tak - wszystko zalezy od wychowania i charakteru - mój mąż postepuje według zasady "nie rób nikomu co tobie niemiłe " - a na tyle ile go znam wiem ze moge mu ufac.Ani razu nie dal mi odczuc ze moze byc inaczej.
Ze swojej strony wiem ze nie bede szukala innego - juz wybralam.

Partner który powaznie mysli o związku nie zdradzi - to robia ci niezdecydowani lub niedojzali emocjonalnie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group