Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co na wypadanie włosów

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ropuszka30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wypadanie włosów to informacja o tym, że organizm jest osłabiony bądź chory. Dlatego ja jestem zdania że trzeba iść do lekarza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dżasta535

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ponieważ problemy z włosami potrafią być bardzo złożone najlepiej udać się do specjalisty w tej dziedzinie, czyli trychologa. Wprawdzie jest to dość nowa dziedzina w naszym kraju, lecz warto zainteresować się tego rodzaju specjalistą.
https://ranking.abczdrowie.pl/s/Trycholog
Powrót do góry
Janessie

PostWysłany: Sob Lip 14, 2018 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie ze tak... ale tak jak pisza dziewczyny - wypadanie wlosow to jakis sygnal od organizmu prawdopodobnie naprawde konieczna jest regenracja i to taka "od wewnatrz". Moze ta metoda http://drkonradlewandowski.pl/mezoterapia/ mezoterapii podzialac co? U mnie pomoglo i jakos od stycznia po zakonczeniu leczenia u Doktora Konrada Lewandowskiego rzeczywiscie widze poprawe zwlaszcza w strukturze samego wlosa. Nie wypada jest mocny i nawet grubszy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2