Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co na przeziębienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Misiewiczka



Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 5:52 pm    Temat postu: Co na przeziębienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, znacie może jakieś sposoby na przeziębienie? Chodzi mi o naprawdę skuteczne metody, które pomogą mi pomimo przeziębienia normalnie funkcjonować i postawią mnie na nogi jak najszybciej. Mam w tym tygodniu wesele przyjaciółki i w związku z tym wiadomo, wieczór kawalerski. Nie mogę być zakatarzona... Pomóżcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy przeziębieniu to biorę dużo witaminy C, robię sobie mleko z miodem, w wersji dla odważnych z czosnkiem, tylko nie można dodawać miodu do gorącego mleka, tylko takie ciepłe, żeby nie straciło swoich wlaściwości, jak mnie katar męczy to też piję [reklama], bo mi nos sie szybciej odtyka i ten syrop ma dobry skład, sporo ziół, oprócz tego inhalacje i jeśli mogę to wygrzewanie się w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skład leków dla dzieci t jest coś na punkcie czego mam bzika, muszę wiedzieć co kupuję, więc zawsze uważnie czytam etykiety, właśnie [reklama] poleciłą mi moja siosra cioteczna bo są to pastylki do ssania. Mój Michaś myśli, że jest to cukierek i nie marudzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group