Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co na bolesne wyrzyanie się zębów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 11:09 pm    Temat postu: co na bolesne wyrzyanie się zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co polecacie co pomoże szybko i skutecznie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vanila



Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kup dologel, bardzo szybko działa i też troche uspokaja bo ma kozłek w składzie. Opakowanie wystarczy Ci na długo bo jest spore i nie jest ten że drogi. Ja używam na bóle dziąseł, afty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A on nie ma czasem w składzie lidokainy? Jak z cukrem? Poważnie na afty też działa? Jestem zainteresowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karafka



Dołączył: 27 Sty 2019
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
A on nie ma czasem w składzie lidokainy? Jak z cukrem? Poważnie na afty też działa? Jestem zainteresowana.

Lidokainy - brak. Cukru - brak. Afty - działa jak najbardziej. Do tego super jeszcze na podrażnienia. Naturalne składniki - rumianek, propolis, waleriana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 2:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nam też znajoma poleciła Dologel, jej dziecko ząbkowało nieco wcześniej, więc miała różne preparaty przetestowane. Zestaw z chłodnym gryzakiem - mistrzostwo, mega spokój Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 31, 2019 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lidokaina i cukier mnie przekonały. Smile A jaka cena?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vanila napisał:
Kup dologel, bardzo szybko działa i też troche uspokaja bo ma kozłek w składzie. Opakowanie wystarczy Ci na długo bo jest spore i nie jest ten że drogi. Ja używam na bóle dziąseł, afty.
W Aptece coś doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group