Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co może ze mną się dziać ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kocicamalwina



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 10:18 am    Temat postu: Co może ze mną się dziać ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Mam 20 lat. Menstruacje powinnam dostać 21.06 a dostałam ją 18.06
Dodam,że zawsze mam ok 2-3dni opóźnienia czyli powinnam ją dostać ok 23-24.06. Od tygodnia źle się czuję ,jestem osłabiona i mam stan podgorączkowy. Nie występują u mnie objawy przeziębienia -katar,kaszel,ból gardła węzłów. Jedynie pobolewa mnie brzuch i trochę piersi. Współżyłam ostatni raz ponad miesiąc temu z zabezpieczeniem. Zastanawiam się gdyby to była ciąża to nie dostałabym menstruacji ... Rano jak wstałam kolor krwi mnie przeraził tak czarnej jej nigdy nie widziałam... Ostatnio jestem bardziej drażliwa,ale ja zawsze nerwusem byłam.

Co może się ze mną dziać?

Proszę zostawcie tu swoją odpowiedź kiedy wchodzicie na mój post .


Ostatnio zmieniony przez kocicamalwina dnia Wto Cze 18, 2013 10:47 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,
czy zażywa Pani tabletki antykoncepcyjne?

Nieregularne miesiączki są objawem zaburzeń hormonalnych, jednakże proszę pamiętać, że +/- 3 dni to jeszcze norma, nie zaburzenie. Miesiączka może zaskoczyć wcześniej lub opóźnić ze względu na różne czynniki, wystarczy zmarznąć, zestresować się czy przeziębić. Pani objawy wskazują na PMS, czyli napięcie przedmiesiączkowe, u większości kobiet przed okresem występują takie objawy jak: stan podgorączkowy, bóle brzucha, tkliwość piersi, nabieranie wody itp. Odnośnie wydzieliny - u wielu kobiet to naturalny stan fizjologiczny, że z początkiem menstruacji pojawiają się skrzepy w wydzielinie, jednakże jeżeli pojawiły się one u Pani pierwszy raz powinna Pani zrobić badania kontrolne. Wizyta u ginekologa w tym przypadku będzie konieczna.

Czy robi Pani sobie regularne badania ginekologiczne? Proszę również zrobić sobie ob i morfologię oraz badanie moczu. Podejrzewam, że może Pani mieć niski poziom żelaza w organizmie, ale to tylko moje przypuszczenia:)

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kocicamalwina



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pasta napisał:
Dzień dobry,
czy zażywa Pani tabletki antykoncepcyjne?

Nieregularne miesiączki są objawem zaburzeń hormonalnych, jednakże proszę pamiętać, że +/- 3 dni to jeszcze norma, nie zaburzenie. Miesiączka może zaskoczyć wcześniej lub opóźnić ze względu na różne czynniki, wystarczy zmarznąć, zestresować się czy przeziębić. Pani objawy wskazują na PMS, czyli napięcie przedmiesiączkowe, u większości kobiet przed okresem występują takie objawy jak: stan podgorączkowy, bóle brzucha, tkliwość piersi, nabieranie wody itp. Odnośnie wydzieliny - u wielu kobiet to naturalny stan fizjologiczny, że z początkiem menstruacji pojawiają się skrzepy w wydzielinie, jednakże jeżeli pojawiły się one u Pani pierwszy raz powinna Pani zrobić badania kontrolne. Wizyta u ginekologa w tym przypadku będzie konieczna.

Czy robi Pani sobie regularne badania ginekologiczne? Proszę również zrobić sobie ob i morfologię oraz badanie moczu. Podejrzewam, że może Pani mieć niski poziom żelaza w organizmie, ale to tylko moje przypuszczenia:)

Pozdrawiam!


Nie stosuje antykoncepcji hormonalnej . Przeszłam właśnie paromiesięczne leczenie anemii. Temperatury również nigdy nie miałam podwyższonej . Badam się ok 2 razy w roku. Ob i morfologię miałam robione w tamtym miesiącu wyniki wyszły mi idealne....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że powinnaś wybrać się do ginekologa, aby chociaż skontrolować sytuację. Być może to Twoje hormony, każdy organizm jest indywidualny, a szczególnie kobiecy. Być może powodem Twojego samopoczucia oraz skrzepów w wydzielinie są zmiany hormonalne, ale warto sprawdzić sytuacjęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kocicamalwina



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pasta napisał:
Wydaje mi się, że powinnaś wybrać się do ginekologa, aby chociaż skontrolować sytuację. Być może to Twoje hormony, każdy organizm jest indywidualny, a szczególnie kobiecy. Być może powodem Twojego samopoczucia oraz skrzepów w wydzielinie są zmiany hormonalne, ale warto sprawdzić sytuacjęSmile


Mam miesiączke,wczoraj miałam bardzo dużą ,a dzisiaj? nie... wczoraj co godzine wymieniałam podpaski,a dzisiaj mam od 11 nałożoną i jest prawie czysta...Słyszałam,że jak się jest w ciąży to także można mieć menstruację...aktualnie mam stan podgorączkowy 37,1 C i tak od ponad tygodnia...a nie jestem przeziębiona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że w takim przypadku wizyta u ginekologa jest konieczna. Owszem w niektórych przypadkach mimo ciąży pojawia się menstruacja, ale ciąża nie musi być tutaj jedynym powodem Twoich problemów. W każdym razie spokojnie, umów się na wizytę i zobaczysz co powie lekarz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group