Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co mi moze byc?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zosia123



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:36 pm    Temat postu: Co mi moze byc? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mianowicie od zeszlego tygodnia (dokladnie wtorek) odczuwam nudnosci i jest mi strasznie slabo.. z tym ze te objawy nie sa ciagle tak samo intensywne, w weekend czulam sie ogolnie dobrze, zeby dzisiaj rano obudzic sie i popedzic do kibelka - nie zwymiotowalam, ale bylo juz blisko, poza tym poczulam takie..fale goraca jakie zwykle mam w przypadku wymiotowania. W szkole czulam sie beznadziejnie, gdy wrocilam do domu mialam rozwolnienie - bylam pewna ze po tym juz mi przejdzie, ale czuje sie wciaz tak samo, mimo tego ze zdrzemnelam sie z godzinke w sumie ciagle jestem spiaca, taka jakby 'przymulona' i co chwile mi sie odbija. Ech. Nie sadze zeby bylo to na tle nerwowym, bo zycie mi jak narazie nie dostarcza zbyt wielu stresow - chyba ze wstawanie o 5 rano codziennie, do czego nie jestem przyzwyczajona, ale wczesniej raczej mi to nie przeszkadzalo.
Dodam jeszcze ze mam 16 lat, miesiaczkuje nieregularnie, moze te wszystkie objawy sie jakos lacza i powinnam pojsc do ginekologa? W ogole jakie badania powinnam sobie zrobic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idź do lekarza pierwszego kontaktu, on skieruje Cie na wszystkie niezbędne badania, na pewno będziesz mieć robione badania krwi. Powody tych dolegliwości mogą być naprawdę różne.Ale zdiagnozować dolegliwość będzie mógł tylko lekarz po odczytaniu i przeanalizowaniu badań.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zosia123



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przymierzalam sie do badania krwi wlasnie..dzieki: )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co:) po to tu wszyscy jesteśmy:)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może się czymś strułaś, lub złapałaś jakiegoś wirusa. ponoć znów panuje grypa żołądkowo- jelitowa. no ale wtedy objawy musiałyby być znacznie intensywniejsze.
ja kiedyś jak nie miałam wystarczającej ilości snu to ciągle było mi słabo i miałam mdłości. przeszło jak zaczęłam więcej czasu poświęcać na sen.

jednak, tak jak radzi nowicjuszka- idź do lekarza, powiedz mu co i jak. i niech skieruje Cię na badania:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group