Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co mi dolega??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitiket7



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: opole
PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 12:37 am    Temat postu: Co mi dolega?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam… mam problem. Coś się ze mną dzieje ale nie wiem czy mam iść do lekarza… nie chcę być uważana za hipochondryczkę a sama nie potrafię zdiagnozować czy to jakaś choroba czy wpływ jaśnieni. Może zacznę od tego ze chodzę wciąż zmęczona i senna chociaż szanuje swój organizm i śpię. Wypadają mi włosy co zawsze dostrzegałam to zjawisko lecz teraz to przerażająco dużo tracę włosów. Zrobiłam się blada. Mam podwyższone ciśnienie np. 149/100 lub 120/100. Często boli mnie głowa. Szybko się męczę. Uciska mnie wtedy w mostku i trudno mi się oddycha.
Nie wiem co mi jest. Te uciskanie wskazywały by na coś z sercem ale miałam kiedyś badania (2 lata temu) i lekarz stwierdził ze mam serce zdrowe jak dzwon :/ .
mam 16 lat więc to chyba nie serce.
Słyszałam jeszcze o anemii i tarczycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kitiket7
Bez badań trudno jest diagnozować dlatego należy wykonać badanie krwi(ogólne i biochemia) w tym badania tarczycowe,TSH.Badanie ekg i usg serca.Objawy mogą też być powiązane z okresem dojrzewania(a kobiety przechodzą to trochę ciężej)Wykonaj te badania i zobaczymy.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group