Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

co lubią dziewczyny najbardziej ??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nsr



Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 8:02 pm    Temat postu: co lubią dziewczyny najbardziej ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hey.. mam takie pytanko do wszystkich dziewczyn Wink Co lubicie najbardziej podczas peetingu ?? co wam dostarcza najwiekszą przyjemność ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dołanczam się do tego pytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 3:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm... no nie wiem czy mozna tak na forum o tym gadac Wink hmm... moze odpowiem tak .. na pewno wiele dziewczyn lubi jak sie zajmujesz nia cala a nie tylko tym jednym miejscem " na dole" Smile a jezeli chodzi o krok dalej to pewnie wiekszosc uwielbia sex oralny Wink musisz byc czuly, delikatny, piescic ja wszedzie tam gdzie lubie bo wiele dziewczyn ma rozne ulubione miejsca , mojego jednego jeszcze nikt nie odkryl hehe Wink i najwazniejsza rzecz okazuj jej uczucie caly czas anwet jak sie nie piescicie oakzywanie uczuc wzmaga pozadanie Smile pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dział jest poświęcony temu co jest w sypialni, nie tylko fizycznego ale też psychicznego - to w skrócie opis tego działu

"czy jestem w ciąży?" być może będzie mniej takich pytań, jeśli ktoś zobaczy jak czerpać pełną przyjemność z uniesień (od chwili zalążka pomysłu w głowie, po wspomnienia), a nie tylko chwile aktu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group