Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Co byście w sobie poprawili

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miklepacz



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 08, 2018 11:19 am    Temat postu: Co byście w sobie poprawili Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdybyście mieli możliwość, to co byście w sobie poprawili? Na jakim punkcie macie kompleksy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 7:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No coż. Kompleksów mam wiele:
nos
piersi
oraz oczywiśćie pupa

Jednak nie sądze abym mogła sobie to poprawić za pomoca jakichs operacji wymagających użycia skalpela...

Zdecydowałam sie za to na botoks na zmarszczki.
http://instytuturody.com.pl/najpopularniejsze-zabiegi-medycyny-estetycznej/

I zastanawiam sie nad endermologią na cellulit.Aktualnie to dwa bardzo popularne zabiegi medycyny estetycznej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
go8sina



Dołączył: 07 Wrz 2018
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja chyba najchętniej bym się pozbyła cieni pod oczami, poprawiłabym usta i talię, bo mam za małe wcięcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 25, 2018 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Choruje już ponad rok na usuniecie cellulitu. Jest nieznośny o czym wie kazda kobieta a zwlaszcza ta ktora urodzila minimum dwojke dzieci. Mialam postanowienie w zeszlym roku, ze wreszcie wezme sie za siebie i zalatwie temat, ale tez sie nie udalo do tej pory. Na grudzien mam umowiona wizyte w klinice dermed w krakowie. Ale nie chce zadnych inwazyjnych metod, a raczej jakis laser albo slyszalam ze robia tez masaże endermologiczne. Jest ktoras z Was moze po takim zabiegu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group