Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Clostilbegyt

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 2:46 pm    Temat postu: Clostilbegyt Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!Jestem tu 1raz.Mam do Was pytanie;czy któraś z Was zażywała taki lek CLOSTILBEGYT na stymulowanie owulacji?Ja go mam stosować od5-9dnia cyklu po pół tabletki.Czy miałyście po tym leku jakieś skutki uboczne itp.?Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

---zmieniłam tytuł---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowałam przez trzy cykle po jednej tabletce. Skutków ubocznych nie miałam ale lek tez niestety nie zadziałał.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź!A miałaś robione kontrolne usg?Bo mi lekarz powiedział,że w razie jakbym się źle czuła,to ewentualnie mogę do niego przyjść na kontrole,ale wtedy prywatnie.Chciałam też zrobić testy owulacyjne,ale w tym wypadku to raczej nie ma sensu...:(Ps.Fajnie,że będziesz mama,jak my z mężem o tym marzymy,żeby zostać rodzicami,bo na razie jestem tylko ciociąSad((((((((((((((((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to powiem Ci tak;) Lekarz zlecając CLO powinien przeprowadzać monitoring kontrolny ( usg) ponieważ trzeba sprawdzać czy lek w ogóle działa czy pęcherzyki po nim rosną , czy nie robią się torbiele( bo to bardzo częste). W razie gdyby dawka była za mała trzeba ja zwiekszyć ale to bez monitoringu nie sprawdzisz.
Konieczny jest monitoring cyklu przy stosowaniu CLO inaczej mozna brac i brać i albo sie uda albo nie . Moga powstac wielkie torbiele , mozna przestymulowac jajniki a wetdy to juz bardzo ciezko przywrócić je do pierwotnego stanu
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już nie wiem co robić może lekarza zmienić?Ale znowu od początku bym musiała zaczynać,bo nowy lekarz nie zna mojej sytuacji itp.Od 2lat staramy się z mężem o dziecko i nic już nam sił i nadziei brakuje!Strasznie mi to siada na psychikę!Sad((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mężatka86[b] przenieś sie do tematu tu
http://www.biomedical.pl/forum/17-vt11912.html?postdays=0&postorder=asc&start=160. Pogadamy i cos spróbujemy poradzic
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mężatka86
wprawdzie nowy lekarz nie zna Twojej historii ani wyników badań ale zawsze możesz wziąć swoją kartę i skserować- i wtedy dostarczyć ją nowemu lekarzowi.
skoro lekarz nie chce wykonywać badań (tylko prywatnie) to nie wiem czy jest sens trzymania się go. przecież w taki sposób może Ci tylko zaszkodzić ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia85 Boję się tylko,że tak będę chodzić nie wiadomo jak długo po tych lekarzach...ale pomyślę o tym dzięki;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group