Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciut odchudzona

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olka



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 8:05 pm    Temat postu: ciut odchudzona Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich Smile w ciągu roku przytyłam 20 kg Sad od stycznia tego roku postanowiłam pomóc sobie nie tylko ograniczeniem jedzenia, ale też ćwiczeniami; codziennie przez miesiąc chodziłam na fitness, po trzech dniach zrzuciłam brzuch, w którym zgromadziła się woda i wyglądałąm dosłownie, jak w 9-tym miesiącu ciąży, codziennie godzinę byłam na bieżni na prędności 6,2 i rowerek stacjonarny też godzinę; nie wróciłam do dawnej wagi, ale zrzuciłam około 6 kg i nareszcie mogę wciągnąć brzuch wieczorem a rano wstaję z płaskim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluje samozaparcia brawo!!!
Powrót do góry
Olka



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję Smile nie było tak ciężko, wystarczy trochę chcęci, pieniędzy i muzyka z walkmana, wtedy czas szybciej leci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam stosuje muzyke po wysiłku Razz zresztą wysiłek to nie tak wielki jak w twoim przypadku, dziennie poprostu chodze na conajmniej godzinny spacer (zeby sie nie zasiedzieć przy monitorze Razz - czasem jak mnie wsyśnie jakiś program czy baza danych to umarł w butach Razz siedze aż nie wymyśle jak to ma działać Razz)

Dlatego staram sie mieć dziennie troche ruchu, ale tak systematycznie Smile

I odziwo działa, ja szczerze nie nadaje sie na jakieś glodówki czy coś takiego, nie mam tyle samo zaparcia, a zauwazyłem że jak siedze (zwłaszcza jak nie mam wolnego jak szkoła, dom, szkoła dom) to brzuszek rośnie, a dzięki spacermom waga cały czas ta sama Very Happy

164 cm i 66 kg Smile ani więcej ani mniej nie chce mieć Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 8:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam 160 cm wzrostu i 64 kg, ktos kto mnie widzi pierwszy raz mówi, że wyglądam kobieco Smile
obawiam się, że odezwały się we mnie geny od mamy Very Happy tak z 10 kg bym schudła, ale jakoś z tym trzeba żyć Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli jeszcze zachowywała byś sie spokojnie, nie klneła w co 2 zdaniu oraz umiała wykorzystać wulgarne zachowanie oraz slownictwo, potrafiła rozmawiać o czymś więcej niż imprezy z facetem, oraz nie chciała byś iść do łóżka na pierwszym spotkaniu to zapytał bym w jakim mieście mieszkasz :> Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba mnie z kimś pomyliłeś Rolling Eyes nie używam wulgaryzmów i nie chodzę ... zresztą nie będę się tłumaczyła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe nie, nie pomyliłem Cie z nikim.

Umiejętność posługiwania sie wulgarnością, zwłaszcza w zachowaniu uważam za sztuke, jest ogromna roznica między chamstwem a wulgarnością.

Wulgarność jest umijętna, nie pozostawiająca sprzeciwu, to zachowanie bardzo pewne siebie które jest same w sobą już wdziękiem Wink

Lubie takie osoby, lubie wyraźistość, własne zdanie, odrębność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uprzejmie proszę o wymienie przekleństw, które używam w co drugim zdaniu oraz tych wielu mężczyzn, z którymi sypiam Rolling Eyes jestem pewne, że masz bardzo dokładną odpowiedź na to pytanie Smile

pozdrawiam człowieka mającego specyficzne poczucie humoru Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie nie, nie zrozumiałaś mnie.

Ja cie nie znam, tak sobie zażartowałem, bo napisałaś krótko jak wyglądasz, wzrost i wage, a ja napisałem że jeżeli okazała byś sie poważną dziewczyną to kto wie a może nawet bym był ciekaw czy mieszkasz blisko mnie Wink

A to co wymieniłem to miło by przeciwieństwo mojego wyobrażenia powaznej osoby.
Dlatego napisałem jeżeli "nie" ... to zapytał bym w jakim meiście mieszkasz Wink

to miał być zart z pewna aluzją, ale jak najbarziej pozytywną, pewnego rodzaju (ubogi bo ubogi) ale flirt.

Nie miałem na myśli Cie obrazić. Owszem może wyraziłem sie niejasno, za co prepraszam, nie było moja intencją obrażenie Cie w jaki kolwiek sposób, chciałem sprowokować jedynie odpowiedz w której napisała byś jak sie zachowujesz, może dodała byś jeszcze coś od siebie, kolejn pytanie tym razem do mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group