Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
On25



Dołączył: 31 Maj 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 2:43 pm    Temat postu: ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwa tygodnie temu uprawiałem sex z dziewczyną ( to był w sumie nasz pierwszy raz, bo ona jest dziewicą) był to chyba przełom między dniem niepłodnym a płodnym, miałem założoną prezerwatywe, nie przebiłem błony dziewiczej i doszedłem dobrych kilka minut już po wyciągnięciu ( za pomocą ręki i ust dziewczyny). Wytarłem członka i poszliśmy spać, nad ranem znowu doszło do zblizenia, niestety juz nie założyłem prezerwatywy ale tu tez nie doszedłem w niej, jedynie pojawił się preejakulat. Dziewczynie mija 2 dzien w którym powinien byc okres ale nawet nie czuje żeby się zbliżał. czy może to być ciąża? bardzo prosze o szybką odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group