Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża czy stres?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwicka



Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sobotę kochałam się analnie z chłopakiem. Doszło do wytrysku, chłopak twierdzi ze raczej nic nie dostało się do pochwy. Od soboty strasznie się denerwuje, boli mnie brzuch, jajniki...czy możliwe jest abym była w ciąży po czymś takim? Dodam, że nie kochałam się "normalnie" z chłopakiem, dodatkowo mam dni niepłodne. Jak wysokie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże? Czy są to bóle wywołane stresem czy coś więcej?
Proszę, pomóżcie!!!!

Dodano po 13 minutach:

Dodam jeszcze, iż wytrysk odbył się poza odbytem. Tylko już dokladnie nie umiem określić gdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zadnego.
mialas dni niepłodne + anal. a przez to ciazy ne ma!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ludvika



Dołączył: 22 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko spokój Cię uratuje Wink
Nie ma powodów do obaw, jeśli faktycznie nic nie dostało się do pochwy, a tym bardziej jeśli twierdzisz, że masz niepłodne dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group