Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża biochemiczna (samoistne poronienie)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zab-kaa



Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 12:52 am    Temat postu: Ciąża biochemiczna (samoistne poronienie) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spózniał mi sie okres
od jakis dwóch tygodni bolało mnie podbrzusze i piersi czułam sie strasznie zmęczona miałam
mdłosci i od trzech dni wymiotowałam jakby nie było objawy
ciąży wiec postanowiłam zrobic test... przedwczoraj w nocy zrobiłam i wyszedł pozytywnie rano zrobiłam drugi i niestety wynik
był juz negatywny dzis zrobiłam jeszcze jeden i tez wyszedł negatywnie i do tego dzisiaj zauwazyłam mocno brązowe plamienie i strasznie boli mnie podbrzusze.Juz sama nie wiem co mam myslec :(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie doszło do poronienia samoistnego. Najlepiej będzie jak udasz się do lekarza.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasialera



Dołączył: 21 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też tak miałam zrobiłam 2 testy i już się cieszyłam że jestem w ciąży nawet 2 tygodnie nie miałam miesiączki. U mnie to też było poronienie naturalne nie wiem dlaczego wystąpiło Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem się zdarza że proces podziału zygoty nie zachodzi prawidłowo lub podczas zagnieżdżania coś jest nie tak i wtedy dochodzi do poronień samoistnych. Taka naturalna selekcja...

Na to niestety nic się nie da poradzić.

Często kobiety nawet nie wiedzą że były w ciąży...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gucia



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety tez tak miałam, byłam u lekarza, dostałam leki na podtrzymanie po tygodniu na usg ciągle nic nie było widać(a powinno być już widać) wiec lekarka odstawia te leki, po 2 dniach dostałam @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasem niestety tak bywa, wg mnie to w pewnym sensie naturalna selekcja...
Znam osobe ktorej dziecko przestalo sie rozwijac w 8 tyg ciazy... konieczny byl zabieg.... gdyz dziecko obumarło... jest to wielka tragedia dla każej kobiety chcącej być matką... jednak nie wolno się poddawać Exclamation Ta kobieta teraz znów jest w ciaży w 3 miesiącu i narazie wszystko jest ok Smile Więc jak widzicie, warto próbować bo się udaje...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety tak bywa. Najgorsze są pierwsze tygodnie kiedy wszystko sie kształtuje. Wystarczy malutki "błąd" i organizm może odrzucić zarodek. Czasami dzieje sie tak na samym początku i wtedy kobieta nawet nie wie ,że była w ciąży a czasami troszkę później. Zdarza sie tez tak,że dużo poronień występuje na przełomie 6-8 tydzień czyli w tygodniach w których kształtuje sie płeć. Znam przypadek kiedy organizm kobiety odrzucał wszystkie zarodki płci męskiej a kiedy ukształtowała się dziewczynka donosiła spokojnie ciąże. Natura jest nieobliczalna
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
efra



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja na twoim miejscu bym poszla do lekarza . jesli wynik testu jest pozytywny wieczorem to rano mimo krwawienia tez musza wyjsc dwie kreski hcg nie spada w takim tepie w ciagu 12 godz. wiem bo mialam poronienie tydzien po panowanej miesiaczce bhcg mialam 260 a po poronieniu jak zrobilam badanie bylo 100 wiec najlepiej badanie krwi ,wtedy bedziesz wiedziala na 100 % czy bylas wciazy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group