Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciążą a połamanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moni123



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 1:51 pm    Temat postu: Ciążą a połamanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
spotkała mnie nie miła sytuacja,ale zacznę od początku..
niestety wpadłam, pisze niestety bo nie było to przemyślane i to nie jest dobry okres na dziecko, szczególnie ze chce skończyć studia..
ale problem jest inny, nie dawno uległam
kontuzji" połamałam miednice i noge, mam 6 peknieć pozniej sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to 6tyg, bylam u gina i powiedzial mi ze nie mam szans utrzymac tego dziecka w takim stanie i predzej czy pozniej poronie..i teraz moje pytanie czy jakis lekarz moze mi pomoc.. bo jezeli miala bym wybierac to wole poronic teraz niz za jakis czas jak juz wszyscy sie dowiedza .. to byla ciezka decyzja jednak dlugo sie zastanawialam i innego wyjscia nie widze a tym bardziej ze podczas upadku moglo cos sie uszkodzic
pozdrawiam wszystkich i licze na pomoc z waszej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Musisz iść do lekarza. Niech zrobi USG oceni Twój stan...Musisz z lekarzem przedyskutować problem...

To połamanie może być przesłanką do legalnego usunięcia ciąży.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
moni123



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec bede musiala pojsc jeszcze raz i o tym porozmawiac..
musze dodac ze bralam silne leki przeciwbólowe teraz je odstawilam jak sie dowiedzialam,ale bol jest nie do wytrzymania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group