Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciało "obce" w odbycie. Bez żartów...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annon



Dołączył: 10 Sty 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 8:00 am    Temat postu: Ciało "obce" w odbycie. Bez żartów... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eh, to trochę kłopotliwa sprawa. Pod wpływem alkoholu eksperymentowaliśmy ja i moja dziewczyna w kwestiach łóżkowych. Po wielu jej namowach że stymulacja analna daje większą przyjemność to padło na parówkę... -.- No i zapędziliśmy się lekko i parówka uciekła głębiej. Nie mogę jej sięgnąć palcem. Za to czuję ją pod skórą nisko na brzuchu. O tyle dobrze że to nic pochodzenia sztucznego a po prostu parówka, jednak troszkę jesteśmy z dziewczyną zaniepokojeni. Od "wjazdu" parówki minęła ok godzina. Nic mnie nie boli, nie uciska. Po prostu sobie tam leży. Dodam że parówka jest owinięta w tą taką plastikową osłonkę (czy jak to się nazywa). Naprawdę to nie jest żart i proszę o jakieś rady. Wydaje mi się że za jakiś czas ją po prostu wydalę, albo częściowo organizm ją zaabsorbuje i wtedy wyjdą resztki (choćby ta osłonka) przy pierwszej lepszej okazji. Wolę jednak zapytać o opinię. ;c Z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group