Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciała obce w dłoni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mnoperst



Dołączył: 24 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 11:51 pm    Temat postu: Ciała obce w dłoni Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Chciałbym się zapytać jak usunąć światłowody (tworzywo sztuczne) z okolic dłoni. Chirurg podjął się usunięcia jednego światłowodu lecz nie dało to rezultatu, mam je od kilku lat, ostatnio bardzo mi dokuczają i powodują drętwienie całej prawej dłoni.
Czy ktoś wie, ewentualnie zna jakiś sposób jak pozbyć się tych światłowodów - zaznaczam ze są one niewidoczne w miejscu wniknięcia w dłoń ( na głębokość około 4 mm) a także naprawdę bardzo trudno jest je zlokalizować nawet w otwartej ranie.
Czy ktoś zna jakiś sposób czy lekarza który jest w stanie mi pomóc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 06, 2008 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam podobny problem, szklo tkwi w mojej łapce już od 3 lat ale boje się usunac bo jest blisko nerwow i wiem ze będzie to bolesne a sam lekarz nie poleca znieczulenia bo mowi ze bylby to podwojny bol. Na co dzien mi to nie przeszkadza ale boli przy dotykaniu i czuje się takie delikatne mrowienie. Znajmi mowia ze kolkcjonuje rozxne gadzety bo od wielu lat siedzi mi jeszcze grafit od olowka w reku, ale przywiazalam się do niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group