Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciągnięcie w ramieniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Drasic



Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 29, 2015 6:31 pm    Temat postu: Ciągnięcie w ramieniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

mam taki problem, kiedyś często ćwiczyłem przy otwartym oknie, wtedy też wszedł mi ból w szyję takie mocne pulsowanie i od tego czasu zmądrzałem, ale cały czass mam wrażenie jakby coś mi siedziało w gardle, a do tego zauważyłem, że jak obciągam obie ręce to w lewej coś mnie ciągnie, coś podobnego czuję poniżej szyi, a nad obojczykiem też po lewej stronie.

Kiedy to zauważyłem, gdy ćwiczyłem i miałem obie ręce wyprostowane za siebie i robiłem pompki w oparku o ławkę, zaczęło mnie ciągnąć coś w lewej ręce przez całą długość, potem zauważyłem to ciągnięcie w szyi i przez przypadek oparłem się o coś lewą rękę i zauważyłem, że w zależności od tego czy moja lewa ręka jesst luźno opuszczona, czy właśnie jest uniesiona czy o coś podparta, występuje to ciagnięcie w szyi. Gdy mam opuszczoną i np. uniosę głowę to czuję ciągnięcie nad obojczykiem, a gdy uniosę rękę bądź o coś oprę to już nie.

Nie wiem o co z tym chodzi i będę wdzięczny za jakiekolwiek rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
żaden-specjalista1
Spamer


Dołączył: 07 Paź 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie można wykluczyć zakrzepicy żył głębokich która dotykać może kończyny górne. Powodem tej zakrzepicy głównie są uciski żył: pachowej lub podobojczykowej z zewnątrz: np. przez powiększone węzły chłonne czy uciski mięśniowe (podczas dużych wysiłków przez m. podobojczykowego, m. piersiowego mniejszego). Powinieneś zrobić badanie usg doppler.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group