Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciagle znurzenie, zmeczenie, brak sil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin79



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 12:31 pm    Temat postu: Ciagle znurzenie, zmeczenie, brak sil Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mam 29 lata ok kilku lat zauwazylem ze cos sie dzieje z moim organizmem.Kiedys bylem silny, pptrafilem ciezko pracowac i czujac zmeczenie bylem zadowolony.Nie bylo dla mnie problemu.Teraz cos zaczelo sie zlego dziac.Mam klopoty z nerkami - czesto mnie bola a ostatnio zauwazylem ze jak mi sie chce siku to czuje uciskna nerki.Mam zgage, bialy nalot na jezyku.Mam brzuch pivny ale tak na prawde sporadycznie pije pivo.Ostatnio pojawily sie u mnie ropienie.Czesto podczas prostych prac czuje sie zmeczony, przed wykonaniem analizuje je jak wykonac - jakby to bylo zadanie z matmy czy fizy.Robilem badania na nerki - to mam kamienie a raczej mialem bo je wyplukalem tak USG wskazalo.Tak samo robilem morfologie i badanie moczu - nic nie wykazaly,Mam poczucie bezwartosci i braku nadzei bez sil witalnych.Czy moga byc to bakterie - gronkowce,paciorkowce czy zawirusowany uklad pokarmowy - moze tasiemiec a moze jakies objawwy rakowe.Prosze o wskazowki i porady.

chcialem dodac ze mam jeszcze takie zjawiska jak:przeszklone oczy, czeto nogi i rece sa jakby z waty,odnosze wrazenie ze zanikaja mi miesnie a moja sylwetka wyglada jakbym mial z 60Lat tzn nie ma kszatlow miwsni.



------edited by emilka-----
jeżeli chcesz coś dodać, korzystaj z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a byleś u lekarza?
moim zdaniem powinieneś zrobić podstawowe badania krwi i moczu plus posiew kału. pisałeś wcześniej, że masz problemy z czyrakami. może to gronkowiec. on może powodować szereg tego typu objawów.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin79



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 5:05 pm    Temat postu: Emilka.Nie bylem teraz u lekarza.Obecnie jestem w IR Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pech chacial ze musial mi ten czyrak wyskoczyc na wyspach.Przed wyjazdem tzn jakies 2 miesiace temu bylem na badanich wszystko w normie.Mowisz ze to gronkowce tak mna poniewieraja?Czy da sie to wyleczyc samemu czy musze powracac do POLSKI?



------edited by emilka-----
staraj się kontynuować w jednym temacie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zawin sobie chore miejsce bandazem ze skurka z pomaranczy jesli to stadium poczatkowe to powinno zlagodzic czyraka jesli nie konieczna konsultacja z dermatologiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin79



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 12:09 am    Temat postu: ja jestem juz po zabiegu biore antybiotyki zmieniam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opatrunki,przemywam rany.Ale czy to skonczy sie tylko ma tym czyraku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wątpię, żebyś sam wyleczył gronkowca jeżeli to on. nie mówię, ze Twoje dolegliwości są nim spowodowane, ale bardzo jest to możliwe. wg mnie posiew musisz zrobić, najlepiej z antybiogramem, bo jeżeli to gronkowiec, to trzeba określić jaki gatunek i na co jest wrażliwy. poza tym ogólnie powinieneś iść z tym do lekarza, samo raczej nie przejdzie...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin79



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 5:03 pm    Temat postu: Czy posiwe to to samo co wymaz z jamy ustnej? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to 2wie rozne sprawy.Jaki posiew mam zrobic na gronkowca czy paciorkowacsa?


------edited by emilka-------
przyłączyłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 6:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wymaz to nazwanie samej czynności - pobranie próbki, natomiast posiew, to hodowla na odpowiednich podłożach pobranego materiału. posiew z antybiogramem w kierunku bakterii mi się wydaje. możesz zrobić i z jamy ustnej i kału, ale wydaje mi się, że wystarczy tylko kał.

i jeszcze raz mam prośbę, żebyś pisał w swoim temacie jeżeli temat dalej tego dotyczy a dotyczy.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group