Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciągłe wzdęcie, lub inny przypadek - pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twilightmaster



Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lublin
PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 9:22 pm    Temat postu: Ciągłe wzdęcie, lub inny przypadek - pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Dotychczas nie miałem takiego problemu, pojawił się on jakieś 2 miesiące temu.
Mam 22 lata, odżywiam się regularnie i w miarę zdrowo.

2 miesiące temu zjadłem naprawdę obfity posiłek i złapało mnie takie coś, nie wiem jak to opisać:
tak jakby powietrze we mnie wchodziło a nie mogło wyjść ...
Nie mogłem ani "beknąć", ani wypuścić gazów, po jakimś czasie nastąpiło wielkie otwarcie w postaci kilku ogromnych odbić, czuć jakby wychodziły od dna organizmu, takie długie......

Po tym zajściu byłjakiś miesiąc przerwy nic się nie działo, a tu po miesiacu znowu nastąppiły podobne objawy i trawją prawie codziennie ... Czyli tak jakby napełnienie całego wnętrza (tak to odczuwam), a nstępnie duże odbicie, potem seria krókich odbić, tak jakby czkawka, czasami również duże gazy..

Czuję się przepełniony, i w ciągu całego dnia mam to powiedzmy do 10 razy nawet ;/ wybróbowałem zjeść powiedzmy jedną kanapkę na śniadanie - pojawiło się. Nie jeść nic tylko napić się wody, również się pojawiło. Napompowuje się jak balon a po jakimś czasie to uchodzi.

Zjadłem Espunisan, ale efekt znikomy.

Czy możecie mi powiedzieć co może się dziać?

Dzięki za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group