Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciagle pddddddddddddddddd

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
roymakkay



Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 7:45 am    Temat postu: ciagle pddddddddddddddddd Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciagl sxssssssssssssssssssssssssssssss

Ostatnio zmieniony przez roymakkay dnia Pon Sie 24, 2009 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA tez ciagle przelykam sline Shocked no i moj ojciec tez noo chyba kazdy

Napisz cos wiecej bo na razie to troche bezsensu Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to ciągle? co znaczy ten wyraz w tej sytuacji? bo ja też ją ciągle przełykam..

jak masz nerwice to najlepsze leki przepisze lekarz... od siebie: pij melisęSmile

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roymakkay



Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiecie jak to jest jak sie czegos przestraszycie i wtedy przelykacie nerwowo sline to ja tak mam co 30 sekund!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group