Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciągle nawracające infekcje grzybicze pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rusałkas



Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 5:34 pm    Temat postu: Ciągle nawracające infekcje grzybicze pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, od dwóch lat zmagam się z infekcjami grzybiczymi pochwy. Mój ginekolog przepisywał mi na to Dalacin(krem dopochwowy), globulki dopochwowe, tabletki na zabijanie bakterii i po kuracji lekami- probiotyki. Byłam już u dwóch bardzo dobrych ginekologów i żaden nie rozwiązał problemu pomimo długotrwałego leczenia. Czasem było tak, że leczenie pomogło, jednak automatycznie po współżyciu infekcja wracała. Teraz Dalacin i tabletki już nie pomagają. Męczę się już z tym dwa lata, nie wiem co mam robić, wcześniej na to nie cierpiałam nigdy, ale mam wrażenie, że zaczęło się to od zapalenia pęcherza ponad dwa lata temu. Infekcja objawia się standardowo żółtymi, nieprzyjemnie pachnącymi upławami i mocnym pieczeniem po oddaniu moczu. Nie wiem czy to nie kwestia również mojego partnera, może on jest nosicielem "czegoś", bo wcześniej na to nie cierpiałam. Wiem, że długo ciągnące infekcje mogą doprowadzić do bezpłodności lub innych poważnych powikłań dlatego zależy mi aby wreszcie się tego pozbyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lek.medicus



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 6:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musicie się przebadać obydwoje.
Zdarza się, że wina leży po stronie partnera, wówczas leczenie pani moze nie przynieść efektów.
Radzę badanie moczu z posiewami (obydwoje) jako, że Pani już ma wielokrotne zakażenia, zrobić badanie na antybiogram.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group