Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ciągła zgaga

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 6:41 pm    Temat postu: ciągła zgaga Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ech, sluchajcie, zgaga mnie bierze od klilku tygodni po prostu na potege i zastanawiam sie jak sobie pomoc, bo chyba wariuje juz. strasznie mnie to drazni – pracuje, zajmuje sie roznymi wesolymi rzeczami a tu nagle – ciach. i znowu mnie meczy. nie cierpie tego poczucia, ze cialo mna rzadzi, ze nie mam nad nim kontroli, przez co dodatkowo sie denerwuje i pieczenie sie wzmacnia. nie jem ostrego, parze sobie siemie lniane i ziolka rozne, uwazam na diete naprawde – nie chce w tej chwili wchodzic w jakies farmaceutyki - moze jakies sugestie pomocne, co? bardzo by sie przydalo...

---edited by Wind_Of_Hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
loco_marina



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem niewiele,ale na pewno, czego nie wolno:
-alkoholu (Sad)
-kawy i herbaty za dużo
-czekolady (Sad)
To okropne,ale niestety to podobno wzmaga zgagę.Ale może też lekarz by się przydał, skoro tak długo już trwa ta historia....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno! Ziola ziolami, dieta dieta i bardzo dobrze, ze tak dbasz o zdrowko naturalnie Smile. Ale jesli tak mocno Ci ta zgaga dopiekla, to radze jakos podlaczyc do ziolek normalne leki. Meczysz sie, a nie ma takiej potrzeby do konca. Moja mama kochana jest z zoladkiem w ogole na bakier, ale glownie przekonuja ja ziolka od Bonifratrow i tego rodzaju sprawy. Ciagle powtarza, ze do apteki to ona w zyciu. Ale niestety sie pogorszylo, zrobilo sie niewesolo i w koncu dala sie lekarzowi namowic na Polprazol i pomoglo, opowiadajac w skrocie cala historie. Takze polecam wizyte u lekarza, moja droga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
loco_marina



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 7:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie.Ja również jestem jak najbardziej za naturalnymi sposobami leczenia, ale jesli coś trwa zbyt długo, trzeba je niestety trochę "podrasować"...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe. Podrasowanie to tutaj dobre slowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group