Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciągła zamuła, trudność porozumiewania się, ciężkie oczy :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miq



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 03, 2011 4:19 pm    Temat postu: Ciągła zamuła, trudność porozumiewania się, ciężkie oczy :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Nie wiem dokładnie od jakiego czasu się to pojawiło, ale na pewno nie czułem się tak całe życie, bo byłem towarzyski, normalnie myślałem i funkcjonowałem. Od jakiegoś czasu zamulam się, mam ciężką głowe, ciężkie oczy, wrażliwe, nie umiem się skupić, jestem nie wyspany (nie ważne o której i ile będe spać). Nie mam kompletnie pojęcia co się ze mną stało, nie mam ochoty do życia... Dodam jeszcze, że istniały niektóre dni, w których się dobrze czułem, ale to można na palcach policzyć... Bardzo proszę o pomoc !! ;/
Najgorsze jest to uczucie takiej zamuły w głowie w okolicach czoła, oczu i przez to nie mogę się skupić, żeby coś powiedzieć i w ogóle jestem mało rozmowny przez to...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Wrz 04, 2011 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miq



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 05, 2011 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

17
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Wrz 06, 2011 7:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stało się coś trudnego dla Ciebie w ostatnim czasie?
poczułeś się zdradzony? oszukany?
kiedy ostatni raz robiłeś badanie krwi?
warto przejść się do lekarza i poprosić o podstawowe badania. Morfologię.
może to anemia lub brak witamin?
a w nocy jak się kładziesz to często się przebudzasz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
miq



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

badania robiłem niedawno i wszystko jest ok. Lekarka mi powiedziała, żebym pozażywał magnez, ale zażywam już 4 miesiące i nic to nie daje.. ze snem jest różnie, rzadko, ale zdarza się, że śpie na jawie, ale tak to normalnie, ale to nie ma znaczenia; czy się wyśpie czy nie i tak tak samo się czuje ehehe

Dodano po 1 minutach:

nieniee wszystko jest w porządku, nic złego się nie działo w moim życiu.. normalnie wszystko się toczy, tylko to ciągłe uczucie ciężkiej głowy i pustka w głowie, zero towarzystwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:22 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu ..Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
THS Klika



Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry że odkopuje stary temat, ale nie chce pisać nowego. Mam 17 lat, i dokładnie ten sam problem, cały dzień nieważne kiedy zamulam, mam ciężką banię. Ktoś coś do mnie mówi, a ja wgl nie kontaktuje. Cały czas mam wrażenie że mam przymknięte oczy, i nie mogę ich do końca otworzyć, chodzę zamulony, i mam spowolniony refleks. I dokładnie tak jak kolega wyżej, kiedyś czułem normalnie że żyję, a teraz cały czas zamułka. No nie wiem, jeżeli ktoś miał takie przypadki, albo zna na to jakiekolwiek vademecum to proszę o pomoc, bo nie jest to ciężkie dla mnie, tylko po prostu, chcę normalnie ogarniać jak kiedyś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tomasz33



Dołączył: 06 Cze 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 07, 2013 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciekawe co to jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group