Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chyba wysokie ciśnienie :/

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kanasta



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 4:29 pm    Temat postu: Chyba wysokie ciśnienie :/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialbym zapoznac sie z opinią kogoś kto sie moze znac. Mam Takie objawy jak pieczenie i kłucie serca, duszności, zwęża mi sie gardło w okolicach krtani, ugniata mnie i boli glowa po mojej prawej stronie, czuje jak mi wszystko pulsuje w głowie, klatce piersiowej( co powoduje zaduch). zaburzenia koncentracji i pamieci oraz zaburzenia równowagi, osłabienie i ospałość. Jestem totalnie sfrustrowany i chcialbym wiedziec co to moze byc dokladniej zanim pojde do lekarza. pozdro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
behemoth



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 5:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć... O.o Lepiej od razu idź do lekarza... Od kiedy to masz? Czy utrzymuje się to od dłuższego czasu, czy od niedawna? Bo to też istotne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kanasta



Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 15, 2006 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od około poł roku. praktycznie bez przerwy :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
behemoth



Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...
I jeszcze nie poszedłeś z tym do lekarza?
Z tego co opisujesz wnioskuję, że te objawy nie tylko są niebezpieczne dla zdrowia, ale i skutecznie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie, więc nie rozumiem, na co czekasz? Idź do swojego lekarza pierwszego kontaktu i opowiedz mu wszystko dokładnie ze szczegółami, on Cię powinien skierować tam gdzie trzeba. I to jak najszybciej! O.o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Doktor
Gość









PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 10:12 pm    Temat postu: To raczej nie cisnienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To sa objawy nadczynnosci tarczycy. Warto zrobic hormonuy tarczycy. Warto byloby rowniez wykonac pomairy cisnienia w domu, jesli masz mozliwosc. Pomiary wykonane w warunkach domowych sa najbardziej miarodajne. Zdrowia zycze

---- edit by Paweł:
Jeżeli jest pan naprawdę lekarzem to prosze przesłać na adres redakcja[at]biomedical.pl kopie dokumętów mogących potwierdzić to, w innym wypadku prosze nie używać takiego nick'u oraz pisać jako osoba prywatna, nie chcemy tutaj pseudo lekarzy. Chętnie podejmiemy współprace z kimś kto naprawde jest lekarzem, ale to musi być sformalizowane.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group