Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chwilowa utrata pamięci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michalasdasd



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 10:35 pm    Temat postu: chwilowa utrata pamięci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, kilka dni temu doszło do incydentu który mnie delikatnie niepokoi..Biegnąc na prawde szybko uderzyłem szyją/rzuchwą bodaj w grubą gałąź.. Uderzenie było na tyle mocne że upadłem na plecy, tracąc przytomność na około 1 min..z oczami otwartymi..mocne klepanie po twarzy osoby będącej wtedy ze mną niewiele dało. Po tej minucie wstałem odzyskując pełną sprawność (dalszy bieg, akcje ala le parker), całego incydentu w ogóle nie pamiętam.. od momentu rozpoczęcia biegu (nie pamiętam uderzenia)..przez półtorej godziny na których jeszcze na nogach..podobno normalnie rozmawiałem, może bardziej przycichłem..(relacje osób towarzyszących) świadomy byłem dopiero rano gdy wstałem..ździwiony raną na szyi, nie mam żadnych objawów.. nic mnie nie boli jedynie po obudzeniu delikatny ból głowy jednak nie wiem czy spowodowany uderzeniem czy niewielką ilością alkoholu który poprzedniej nocy piłem.. tylko zastanawia i niepokoi mnie ta dziura w pamięci..oby to nie było nic poważnego,
proszę o odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michalasdasd
Przy takim uderzeniu może wystąpić okresowy zanik pamięci,bez szkody.Jednak zawsze jest wskazane przeprowadzenie badań.Wskazana wizyta u lekarza I kontaktu i wykonanie badań( takie zachowanie może dać o sobie znać w przyszłości, dlatego lepiej wykonać badanie profilaktyczne.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group