Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chunięcie, bóle brzucha, brak apetytu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia155



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 9:16 am    Temat postu: Chunięcie, bóle brzucha, brak apetytu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieńdobry chcialabym sie poradzic ,jest to dla mnie bardzo wazne poniewaz zaczelam bardzo szybko chudnac,po jedzeniu boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze nie mam apetyty caly czas jestem spragniona i mam zle samopoczucie...czy to jest objaw jakiejs choroby Sad bardzo prosze o pomoc
pozdrawiam


----edited by emilka----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść wiadomości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Mar 19, 2008 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chudniesz, bo nie masz apetytu i mniej jesz czy chudniesz i jesz tyle samo?

gdzie konkretniej jest umiejscowiony ból brzucha? czy dochodzą do tego np. biegunki, zaparcia, wzdęcia, wielomocz itp?

myślę, że przydałoby sie pójść do lekarza i na pewno zrobić podstawowe badania i koniecznie wykluczyć cukrzyce. mogą to być też zaburzenia elektrolitowe (hiperkalcemia) choć równie dobrze choroby przewodu pokarmowego.

a powiedz, bierzesz jakies leki?
i jak tam w zyciu - bardzo dużo nerwów i stresów? Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia155



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 12:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaczeło sie od tego ze po zjedzeniu sniadania strasznie rozbolal mnie brzuch i bylo mi nie dobrze przez caly dzien...no i tak to trwa od chyba 2 tygodni...teraz jest troszke lepiej ale i tak ciagle zle sie czuje

jem troszke mniej poniewaz nie mam apetytu ,a jak juz czuje ze jestem glodna to wystarczy mi np.ugryzc 2 razy kromke chleba i jestem najedzona. no i po kazdym jedzeniu boli mnie brzuch i jest mi nie dobrze:(

A w zyciu ciagle bardzo przezywam smierc babci ktora zmarla 4 miesiace temu a tak poza tym to uklada mi sie dobrze a nawet bardzo dobrze gdyz nabyla nowa milosc Very Happy proszkow zadnych nie zarzywam dodam nawet ze ich nie znosze i jak tylko moge to ich unikam:) dodam jeszcze ze jestem alergikiem

prosze o pomoc i pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 12:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to wrzody żołądka lub niestrawność, bo rozumiem, ze jeżeli to alergia pokarmowa, to unikasz potraw ją wywołujących? chyba pozostaje poradzić się lekarza. tak będzie najłatwiej i najbezpieczniej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia155



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2008 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm.....wydaje mi sie ze to nie z alergii Embarassed

a zreszta ja juz sama niewiem ,chyba rzeczewiscie musze wybrac sie do lekarza tylko ja strasznie nie lubie tych wizyt. zobacze czy moj stan sie poprawi jezeli nie to wtedy pojde do lekarza Wink

dziekuje za porade
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group