Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chrypka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnna2



Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 7:20 pm    Temat postu: chrypka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeziebiłam się, kaszlę i mam chrypkę, prawie

nie mogę mówić, da ię w kilka dni z tego wyleczyc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GelovoxEkspert



Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, chrypka jest efektem nieprawidłowych drgań fałdów głosowych krtani. Dopóki objawy nie miną proszę się postarać jak najmniej nadwyrężać głos, unikać także szeptania.
Do poprawienia nawilżenia gardła polecam tabletki GeloVox. Podczas ssania tworzą one kompleks hydrożelowy z kwasem hialuronowym, pokrywa on śluzówkę jamy ustnej i gardła.
Dzięki oryginalnemu składowi i delikatnemu działaniu musującemu, kompleks hydrożelowy jest równomiernie rozprowadzany w obrębie jamy ustnej i gardła, a podrażnione miejsca mogą się zregenerować. Prowadzi to do złagodzenia objawów takich jak: chrypka, suchość błon śluzowych, drapanie w gardle, bezproduktywny suchy kaszel, tak zwany kaszel odruchowy, trudności w przełykaniu.
Po więcej informacji zapraszam na naszą stronę internetową: www.gelovox.pl

W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji,
Ekspert marki GeloVox
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group